Kraków ul.Kraszewskiego 36/205
tel/fax 12 422-60-96
  
Szybkie wyszukiwanie
 
Szukaj ofert
 

Nieruchomość:
Typ transakcji:
Powiat:
Miejscowość:
Dzielnica:
Ulica:
Cena: -
Cena/m²: -
Powierzchnia: -
Numer oferty:


Okazja! Obniżone ceny
 
Mieszkanie
pow. 66 m²

579000 zł
470000 zł
Kraków MAZOWIECKA
Mieszkanie położone na 2 piętrze w 4 piętrowym kameralnym budynku, zadbana klatka schodow... zobacz więcej
Mieszkanie
pow. 44 m²

590000 zł
470000 zł
Kraków Długa
Mieszkanie w centrum Krakowa 44m2 przy ulicy Długiej. Mieszkanie z trzema pokojami w t... zobacz więcej
Szczegóły oferty d366
 
Lokalizacja Informacje ogólne
Miejscowość:
Giebułtów
Ulica:
Powierzchnia:
135 m2
Cena:
685 000
Cena m²:
5.07 zł/m²
Informacje szczegółowe
Powierzchnia działki:
450 m2
Garaż:
W bryle budynku
Opis
OWY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W NOWO POWSTAJĄCYM OSIEDLU DOMÓW JEDNORODZINNYCH W GIEBUŁTOWIE

Dom o powierzchni 135,22m2 na działce o powierzchni 450m2. Składa się z dwóch poziomów: na parterze znajduje się:
- przedpokój
- kuchnia
- jadalnia+salon z kominkiem
- ubikacja
- sypialnia z przejściem do łazienki z ubikacją
- kotłownia z przejściem do garażu
- garaż na dwa samochody
natomiast na piętrze:
- trzy sypialnie, łazienka z wanną z ubikacją
- łazienka z ubikacją i prysznicem
- dwa pomieszczenia gospodarcze
- strych

Szczegółowy opis wykończenia domu przedstawiony poniżej.

Ściany zewnętrzne części nadziemnej oraz ściany konstrukcyjne: Wykonane z pustaków ceramicznych Porotherm o grubości 25cm ocieplone od zewnątrz styropianem grubości 10 cm, wykończone tynkiem akrylowym. Kafelki zewnętrzne ceramiczne, niemieckie w kolorze określonym przez architekta.

Ściany wewnętrzne działowe: Wykonane z pustaków ceramicznych o grubości ściany 12 cm tynkowane obustronnie tynkiem gipsowym o grubości od 1 do 1,5 cm. Kominy wentylacyjne oraz kominy spalinowe: Zastosowane zostaną systemy kominowe Schiedel o średnicach zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Powyżej połaci dachowej ocieplone i wykończone klinkierem lub tynkiem akrylowym cienkowarstwowym. W projekcie przewidziano instalację kominową pod kominek na parterze budynku.

Dach: Dach kryty dachówką betonową w kolorze zgodnym z projektem architektonicznym firmy Braas. Pomiędzy warstwą dachówki a warstwą ocieplającą wełny mineralnej poddasza zostanie zamontowana folia paroprzepuszczalna. Wszystkie obróbki blacharskie wykonane z szwedzkiej blachy stalowej powlekanej w kolorze zgodnym z projektem architektonicznym.

Stolarka zewnętrzna: Okna i drzwi tarasowe wykonane z drewna zaopatrzone w mikrowentylację oraz w szyby zespolone o współczynniku przewodzenia ciepła K1,1 W/m2.

Stolarka okienna przy użyciu najnowocześniejszej maszyny stolarskiej i zastosowaniu najlepszych z dostępnych farb kryjących. Drewniane okna dachowe są firmy Fakro. Drzwi główne wykonane z klejonego drzewa, ocieplone z zamkiem antywłamaniowym. Drzwi ogrodowe do budynku stalowe (firmy Horman). Brama garażowa ocieplona firmy Hormann.

Stolarka wewnętrzna: Pozostawione otwory, montaż i wybór we własnym zakresie przez kupującego. Wylewki: Betonowe, izolowane od wewnątrz styropianem FS-20, zbrojone, zacierane mechanicznie. Grubość izolacji podłóg na poszczególnych kondygnacjach: dla parteru: 8-10 cm, dla piętra 5-7 cm ? zgodna z projektem konstrukcyjnym.

Schody, Balkony: Pomiędzy poziomami wykonane jako konstrukcja żelbetowa. Otwór klatki schodowej pod montaż schodów przez nabywcę. Konstrukcja z płyty zbrojonej z wylewką żelbetową przystosowaną do położenia płytek ceramicznych. Balustrady na balkonach i w oknie na piętrze wykonane ze stali nierdzewnej.
Instalacja elektryczna: Prowadzona od licznika do wszystkich pomieszczeń. Wszystkie pomieszczenia zaopatrzone zostaną w punkty świetlne oraz gniazda. Rozmieszczenie poszczególnych punktów zgodne z projektem instalacji możliwość uzgodnienia dodatkowych punktów odbioru. Zasilania trójfazowe dla potrzeb kuchni elektrycznej w kuchni. Cała instalacja prowadzona jako podtynkowa. Przewiduje się przyłącze trójfazowe, jednotaryfowe o mocy 11kW. W garażu oświetlenie i jednofazowe gniazdo do przyłączenia odbiorników. W domach wykonano instalację alarmową, kanalizację pod antenę satelitarną.

Instalacja CO: Piec gazowy dwufunkcyjny dla potrzeb CO oraz przygotowania ciepłej wody wyposażony w 120 litrowy zasobnik wody ciepłej. Instalacja z podmieszaniem wody rozprowadzona do łazienek. Grzejniki stalowe z termostatami, zapotrzebowanie na moc grzejników wg. obliczeń dla poszczególnych pomieszczeń zgodne z projektem. Na życzenie (za dopłatą) możliwość zainstalowania ogrzewania podłogowego i rekuperacji powietrza oraz pieca kondensacyjnego. W częściach przewidzianych pod montaż kafelków w wylewkach zamontowano ogrzewanie podłogowe.

Instalacja wodna i sanitarna: Prowadzona od wodomierza do wszystkich pomieszczeń przewidzianych w projekcie technicznym. Podłączenie całej instalacji sanitarnej do zewnętrznej, miejskiej sieci kanalizacyjnej. Istnieje możliwość zainstalowania w domu (za dopłatą) instalacji uzdatniania wody. Woda z wodociągu gminnego gminy Wielka Wieś. Osiedle zostało wyposażone w kanalizację deszczową odprowadzającą wodę z opadów.

Instalacje teletechniczne; Osiedle wyposażone będzie w elektryczną, uchylną bramę wjazdową sterowaną pilotem. Drogi. podjazdy garażowe i podejścia: Wykonane z kostki brukowej Behaton. Przed każdym domem miejsce postojowe na samochód (w przypadku dużych domów na 2 samochody). Opaski wokół domu jak i tarasy przy salonach wykonane z kostki betonowej kolor zgodnie z projektem.

Ogrodzenie Cały teren osiedla ogrodzony zgodnie z projektem technicznym i architektonicznym. Konstrukcja nośna na słupkach stalowych. Brama wjazdowa otwierana zdalnie na pilota. Poszczególne domy oddzielone od siebie ogrodzeniem systemowym o wysokości ok. 120 cm mocowanym na stalowych, cynkowanych słupkach. Nie przewiduje się ogrodzenia od strony ulic i podjazdów.

Przyłącza: Osiedle wyposażono we wszystkie instalacje: prąd, gaz, woda oraz przyłącza kanalizacji sanitarnej i deszczowej zostaną przeprowadzone na trasie dom ? ulica, oraz instalację telefoniczną (TP SA) z możliwością w przyszłości zabudowy linii światłowodowych oraz kanalizację.

Śmietniki: Wszystkie domy wyposażone będą w komory na odpadki z uwzględnieniem najnowszych przepisów o recyklingu .

Komunikacja: W odległości 50 metrów od wjazdu na osiedle zlokalizowany jest przystanek komunikacji miejskiej i mikrobusów. Osiedle znajduje się w odległości 5 700 metrów od ulicy Opolskiej jadąc cały czas ulicą Łokietka na północ.

Cały teren zostanie pięknie zagospodarowany, z zamykana na pilota bramą.

Zapraszam do prezentacji.

Kontakt w sprawie oferty +48 501 145 927
Oferta nr
www.nove-estate.plzobacz na mapie oferty w okolicy tej nieruchomościdodaj
do notatnika
kalkulator
opłat
drukuj link
gfx czarymar.pl